JAK TO DZIAŁA?

 

1. ZAMÓW KREACJĘ DO PRZYMIERZENIA

Odkryj kreacje La Poudre™ - najpiękniejsze suknie i sukienki na wyjątkowe okazje - szukaj wg rozmiaru, koloru, okazji. Oceniaj dzięki szczegółowej sesji zdjęciowej. Korzystaj z informacji Perfect Fit, gdzie każda kreacja została wymierzona indywidualnie.

Przede wszystkim spróbuj i przekonaj się sama - przymierzenie kreacji do niczego nie zobowiązuje.   

2. PRZYMIERZ I ...

Zależy nam, abyś była zadowolona - przymierz i komfortowo podejmij decyzję:

WYPOŻYCZ TERAZ™ Zamówiłaś kreację bezpośrednio na wyjątkową okazję - jest idealna! Ubierz ją i przygotuj się na komplementy, to obietnica La Poudre™

ZAREZERWUJ™ Zamówiłaś kreację z wyprzedzeniem czasowym przed planowaną okazją - jest idealna! Zwróć ją teraz  i dokonaj rezerwacji e-mail/tel

Jeśli z jakichkolwiek powodów kreacja nie spełnia Twoich oczekiwań (np. niedopasowany rozmiar, fason, kolor), po prostu zwróć ją do La Poudre™ Gwarantowane 100% zwrotu - a my następnym razem zrobimy, co w naszej mocy abyś była w pełni zadowolona.

3. ZWRÓĆ

Zwroty są bezpłatne, proste i szybkie. Zwróć kreację w Showroom La Poudre™ lub przesyłką.

Zadbamy już o całą resztę - w cenie wypożyczenia realizujemy usługę pralniczą (pranie wodne/chemiczne i prasowanie) oraz ekskluzywne czyszczenie parą wodną. Wszystko po to, abyś mogła cieszyć się kreacją jak nową.     

 


La Poudre™
Dowiedz się więcej > PYTANIA & ODPOWIEDZI
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl