Pytania i odpowiedzi

Pierwszy raz? Pomyśl o La Poudre™, jak o przyjaciółce z dużo większą garderobą. Wypożyczenie kreacji na wyjątkową okazję jest proste i przyjemne. Poniżej odpowiedzi na najczęstsze pytania. 

1. Jak wybrać datę przymierzenia? 

Skorzystaj z funkcjonalnego kalendarza - wybierz dzień odbioru, a okres 5 dni przymierzenia/wypożyczenia zostanie automatycznie podświetlony na różowo. Zwróć uwagę na złote mini ikonki, oznaczają odpowiednio odbiór i zwrot kreacji, które ułatwią Ci planowanie. Rekomendujemy odbiór przesyłki na 2 dni przed okazją np. jeśli masz okazję w sobotę, zamów odbiór kreacji już na czwartek. Zminimalizujemy ryzyko opóźnień w dostarczeniu przesyłki przez kuriera a jeśli kreacja będzie jednak nieidealna, masz czas na plan B.  Rezerwacje przyjmowane są z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

2. Na czym polega rezerwacja kreacji?  

Rezerwacja kreacji gwarantuje jej dostępność na zaplanowaną okazję. Zdecydowana większość naszych Klientek przymierza i rezerwuje kreacje. Dzięki temu nie muszą obawiać się, że kreacja będzie już niedostępna. Rezerwacja wymaga przymierzenia kreacji, jest pełnopłatna i nie podlega zmianom (w tym zmianie terminu, modelu, rozmiaru) ani rezygnacji. Rezerwacje przyjmowane są z maksymalnie 3-miesięcznym wyprzedzeniem. 

 

W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA...

  


La Poudre™

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl