Warunki karty prezentowej

LA POUDRE® | WARUNKI KARTY PREZENTOWEJ

Niniejsze warunki określają zasady sprzedaży i korzystania z Karty Prezentowej

DEFINICJE
La Poudre® - właściciel Serwisu lapoudre.pl i wydawca kart prezentowych

Serwis - sklep internetowy lapoudre.pl 

Showroom – sklep stacjonarny La Poudre®

Klient - osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych; nabywca lub posiadacz karty prezentowej

Karta – karta prezentowa La Poudre®

Produkt - produkt z zakresu odzież damska okolicznościowa: kreacja wraz z oryginalnym opakowaniem (wieszak i pokrowiec) będący przedmiotem odpowiednio umowy sprzedaży lub użyczenia/najmu

Usługa - odpowiednio usługa użyczenia lub najmu Produktu

 • 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Karta jest własnością La Poudre®. Klient jest jedynie jej dysponentem.
 1. Karta uprawnia do zakupów Produktów i Usług oferowanych wyłącznie w Showroom oraz w Serwisie lapoudre.pl
 • 2 NABYCIE ORAZ KORZYSTANIE Z KARTY
 1. Kartę może nabyć w Showroom lub online z wykorzystaniem elektronicznego formularza dostępnego w serwisie La Poudre® pod adresem: www.lapoudre.pl/pl/basket Domyślna kwota na Karcie wynosi 100 zł. W celu powiększenia kwoty na Karcie, wystarczy zwiększyć ilość szt. (iloczyn 100 zł)
 2. Po nabyciu Karty Prezentowej Klient otrzyma swój unikalny kod – nr Karty. Zakupy w Serwisie z użyciem Karty wymagają wpisania kodu w pole „Mam kupon rabatowy” i zatwierdzenie go. Suma Zamówienia zostanie pomniejszona o kwotę na Karcie.

Karta ważna jest 12 miesięcy od daty jej nabycia i służy do jednorazowego użytku z wykorzystaniem pełnej lub częściowej kwoty. Kwota na Karcie (w tym częściowo niewykorzystana) nie podlega zwrotowi lub wymianie na gotówkę.

 1. Zwrot Karty nabytej za pośrednictwem Serwisu jest możliwy przy użyciu tego samego prawa odstąpienia od umowy, co w przypadku innych Produktów i Usług oferowanych w Serwisie, szczegółowo opisanego w Regulaminie Serwisu lapoudre.pl
 2. Zwroty Produktów i Usług zakupionych przy użyciu Karty możliwe są z zachowaniem zasad określonym w Regulaminie Serwisu lapoudre.pl W stosownych przypadkach, zwrot kwoty za zwracane Produkty lub Usługi nastąpi poprzez wydanie nowej Karty z kwotą dokonanego zwrotu.
 • 3 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Karta stanowi dokument na okaziciela. Klient jest wyłącznie odpowiedzialny za poprawne użycie i bezpieczeństwo. Karta nie podlega wymianie na nową w przypadku jej kradzieży, utraty lub uszkodzenia.
 2. Nabycie i/lub użycie Karty równoznaczne jest z akceptacją niniejszych warunków oraz Regulaminu Serwisu lapoudre.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium